Vlastní branding pro vaše dokumenty

Na detailech záleží. Logo v hlavičce, naladění do firemních barev nebo atraktivní pozadí stránky signalizují, že to u vás ve firmě myslíte s brandovou identitou vážně. Nejsme žádní puntičkáři, ale některé detaily jsou důležitější, než si myslíte.

 

Co všechno si můžete s funkcí Vlastní branding vylepšit?

1

Pozadí podepisovací stránky

Do mailů pro podepisující si můžete nahrát různé typy pozadí. Přesně tak, jak to doporučuje váš brand manual. Pozadí může mít minimální velikosti 1600 x 900 px, doporučená velikost je 3840 x 2160 px.

2

Volitelné barvy

Barvy si také nadefinujete přesně podle firemních potřeb. Vlastní barvu si můžete vybrat pro tlačítka, na které protistrana kliká při podpisu. Dále si sami navolíte barvu pozadí i barvy fontů na stránkách i v e-mailech. Všechny barvy zadáváte v HEX RGB.

3

Vaše logo

Po nastavení se vaše logo automaticky propíše do všech dokumentů, které založíte, a sice vlevo nahoře. Ke zprovoznění potřebujete navíc modul Vzory-logo. Logo se také zobrazuje nad profilovou fotografií.

4

Editace hlavičky dokumentu

Tuto funkci ocení hlavně podepisující protistrana. Před podpisem dokumentu totiž může podepisující změnit údaje ve své hlavičce, pokud jsou v ní překlepy, nebo nesprávné údaje. Funguje s aktivovaným modulem Vzory.

5

Možnost přesměrování po podpisu dokumentu

Chcete po podepsání dokumentu podepisujícího poslat na svou webovou prezentaci? Nastavte si URL pro přesměrování. Prolink na váš web se zobrazí na stránce s poděkováním za podpis a s oznámením, že vše proběhlo v pořádku.

Chci vlastní branding

Nechte nám na sebe kontakt, a v krátkém čase vás bude kontaktovat náš specialista.

  • Získáte informace o cenách
  • Zjistíte, jak může Signi pomoci ve vaší firmě
  • Pošleme vám případové studie podobných firem

Nechcete čekat? Zavolejte nám

+420 775 915 536

Online 8-18 hod.

Pro technické dotazy nás kontaktujte tady.

Důvěřují nám lidé z více než 500 inovativních firem

Elektronický podpis zrychlí firemní procesy, ať jsou lidé v kanceláři či na home office. U elektronicky podepsaných dokumentů navíc není třeba řešit fyzickou archivaci – a to je rozhodně plus.

Marek Svatoš, TV Nova