Jak zdigitalizovat agendu ve vaší firmě? Klidně ještě dnes

Možnost uzavírat smlouvy digitálně byla ještě donedávna pro mnohé pouhým zlepšovákem. Nyní ale může být doslova existenční – buď kontrakt uzavřete anebo prostě nikoli. Jste připraveni na změnu?

Situace, která na tuzemském i globálním trhu zavládla na jaře roku 2020, je snad ve všech ohledech bezprecedentní. Ještě před pouhými několika týdny si nikdo z nás nedovedl představit, že by se celý svět dokázal prakticky zastavit.

Přesně to se ale nakonec stalo. A když alespoň na chvíli pomineme zdravotní a společenská rizika, nutně musíme narazit i na ekonomickou otázku celé věci. Otázku, kterou dnes řeší drtivá většina podnikatelů a firem. Jak budu muset svůj byznys transformovat, abych měl šanci přežít i v tomto kritickém stavu?

Když jsme vyvíjeli Signi, ani nás by něco podobného samozřejmě nenapadlo. Původně jsme chtěli dát „pouze“ sbohem klasickému papíru a tužce – nástrojům, které pro nás byly v obchodním styku v roce 2020 doslova archaickým přežitkem. Jen si představte všechno to nepohodlí a ztracený čas – chtěli jste uzavřít smlouvu a se svou protistranou jste se museli někde potkat a častokrát podepisovat někde u oběda nebo šálky kávy.

A co když bylo potřeba znění dokumentu ještě nějak upravit? Další časová prodleva, která snižovala šanci na úspěšné uzavření obchodu.

Tomu je se Signi konec

Naše aplikace dokáže pomoci i vám a vaší firmě. Ať už ve vztahu s vašimi partnery či zaměstnanci a spolupracovníky. Druhá strana nikdy nepodepisuje nic, s čím by nesouhlasila. Smlouvu mu můžete odeslat e-mailem a on podepíše až tehdy, co si vezme čas na rozmyšlenou. Nebo vám navrhne vlastní podobu smlouvy. Vše už je jen a jen o komunikaci.

Podepisovat ale můžete také na jednom zařízení – telefonu či tabletu. Pokud tedy třeba řešíte nábor lidských zdrojů, vaše agenda může být klidně i o 90 procent efektivnější v nárocích na čas. Smlouvy, které jste dříve uzavírali hodiny dnes mohou být otázkou pouhých několika minut.

Díky digitálnímu podpisu s odpovídajícím stupněm ověření dnes lze vystavovat a uzavírat právně závazné dokumenty prakticky v reálném čase. A to odkudkoli, kde máte přístup k internetovému připojení. Stačí chytrý telefon, tablet nebo i laptop. Takto podepsaná smlouva je přitom právně závazná a váhou zcela odpovídá klasické papírové.

Podpisy přes Signi jsou samozřejmě zcela bezpečné a podléhají platné legislativě. Ve všech státech Evropské unie jsou uznány nařízení číslo 910/2014/EC neboli eIDAS.

Nebudete ani muset měnit své procesy

Signi ale samozřejmě počítá i s tím, že už ve firmě používáte například nějaký CRM systém. Umíme aplikaci napojit i na ně – přesně tak, aby vaši zaměstnanci, kolegové nebo klienti prakticky ani nepoznali, že už nejsou ve „vašich virtuálních vodách“.

Zefektivnění, které stojí za řeč

Nejspíš vás ale napadne nějaké to „ale“. Vaše procesy jsou přece dlouhodobě zavedeny a něco měnit a učit se znovu používat? Opravdu to stojí za to?

Podle nás určitě ano. Mezi našimi klienty máme firmy, které nyní kompletní dokument (od vytvoření až po jeho uzavření) odbaví za méně než 10 minut čistého času.

Tento proces mohl dříve trvat i několik dní – samozřejmě ne čistého času, to spíše několik hodin. Když si k tomu ale připočtete prodlevy a čekání na jednotlivé úkony, křivka rapidně stoupá. Efektivita tedy roste závratným tempem. A nezapomeňte ani na úsporu za papír, tisk a zaměstnance.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho
s přáteli

Share on linkedin
Sdílet
Share on facebook
Sdílet
Share on twitter
Tweet

Nebo si Signi vyzkoušejte.
3 podpisy máte zdarma

Podpora

Enterprise

Neomezený přístup k naší podpoře a nápovědě, Monitoring práce aplikace, Správa všech operací v online prostředí formou VIP help desku, Jakýkoliv váš požadavek na aplikaci budeme řešit do 4 hodin, Naléhavé případy v aplikaci budeme řešit do 2 hodin, Přednostní podpora v rámci zákaznické péče.

Ceny jsou uvedeny vč. DPH

Podpora

Prémiová

Neomezený přístup k naší podpoře a nápovědě, Monitoring práce aplikace, Správa všech operací v online prostředí formou VIP help desku, Jakýkoliv váš požadavek na aplikaci budeme řešit do 8 hodin, Naléhavé případy v aplikaci budeme řešit do 4 hodin.

Ceny jsou uvedeny vč. DPH

Typické použití

Sektor

Návrh objednávky

obchod

Objednávka

obchod

Dohoda o hmotné odpovědnosti

HR

Rezervační smlouva

reality

Smlouva o pronájmu

reality

Souhlas se zpracováním os. údajů

školství

Více o možnostech použití se dozvíte v naší sekci Řešení v horním menu.

Dokument obsahuje

Jednoduše

Podpis dle nařízení eIDAS

do 10 podpisů

2FA ověření

SMS a e-mail

Uložení dokumentu

po dobu 2 let

Elektronická pečeť

Časové razítko

Počet uživatelů

neomezený

Řešení může obsahovat

Enterprise

Počet workspaces

neomezený

Integrace

CRM, ERP, DMS

Schvalovací workflow

Reporting práce uživatelů

Branding

Dokument obsahuje

Měsíčně

Podpis dle nařízení eIDAS

do 100 podpisů

2FA ověření

SMS a e-mail

Uložení dokumentu

po dobu 2 let

Elektronická pečeť

Časové razítko

Počet uživatelů

neomezený

První 3 kredity

zdarma

1 kredit

49 Kč
49 Kč/kredit

10 kreditů

450 Kč
45 Kč/kredit

20 kreditů

840 Kč
42 Kč/kredit

50 kreditů

2 000 Kč
40 Kč/kredit

100 kreditů

3 500 Kč
35 Kč/kredit

200 kreditů

6 000 Kč
30 Kč/kredit

400 kreditů

10 000 Kč
25 Kč/kredit

Ceny jsou uvedeny vč. DPH