CZ
  • EN
  • HU

Office Manager

27. 8. 2021

Hledáme šikovnou posilu do našeho týmu, která se ovšem nestane nikým menším než královnou naší kanceláře. Vašim královstvím budou naše pracovní místnosti, zasedačky, kuchyňka a další společné prostory. Nic vám neunikne, budete mít vše pod kontrolou a vše si zorganizujete. Musíte být spolehlivá, protože se na vás budeme obracet i v případě na první pohled neřešitelných úkolů. Se vším si budete umět poradit. Budete se o nás hezky starat, na oplátku si vás budeme hýčkat, protože budete nedílnou součástí naší party.

Co budete dělat

  • Zodpovídat za zajištění hladkého chodu kanceláře, objednávání kancelářských potřeb a občerstvení, komunikovat s dodavateli
  • Starat se o bezproblémový chod našich zasedaček, pečovat o kuchyňku a společné prostory. Všude musí být pořádek, budete kontrolovat úklid, který nám zajišťuje externí firma
  • Zpracovávat příchozí a odchozí poštu, zajišťovat veškeré administrativní činnosti, digitalizovat a spravovat smlouvy a další dokumenty
  • V oblasti financí to bude kompletní starost o objednávky, faktury, finanční výkazy, kontakt s externí firmou ohledně zpracování účetní a mzdové agendy
  • V reportingu budete zpracovávat data, vytvářet tabulky (vč. kontingenčních), připravovat data pro management – práce s Excelem bude na denním pořádku
  • Pomáhat nám s organizaci různých akcí – buď interních týmových nebo firemních pro naše zákazníky

Hledáme někoho kdo

  • Má zkušenosti na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • Je opravdu proaktivní, umí se vcítit do potřeb druhých
  • Cítí se dobře, když může pomoci
  • Má skvělé organizační schopnosti, dokáže výborně plánovat, kontrolovat sebe a ostatní, vyžadovat dodávání úkolů od ostatních
  • Je komunikativní a má veselou a pozitivní povahou
  • Se nebojí pracovat s Excelem a vytvářet kontingenční tabulky, hrát si s funkcemi v programu
  • Má velmi dobrou znalost AJ – denní kontakt s kolegy nebo zákazníky slovem i písmem
  • Je spolehlivý, nebojí se nových výzev a chce na sobě pracovat

Co nabízíme

  • Možnost být u něčeho velkého – revoluce v elektronizaci podepisování veškerých dokumentů
  • Flexibilní pracovní dobu s možností home office, samostatnost a volnost v organizaci tvé práce za podmínky spokojeného interního zákazníka
  • Pohodové, neformální pracovní prostředí, tým složený z profíků ve svých oborech
  • Kávu, čaj, společné akce a další benefity
  • Práci v malém kolektivu a pohodovou atmosféru
  • Notebook, tarif s neomezeným voláním, budget na vzdělávání a osobní rozvoj, neomezená dovolená

Co je Signi?

  • Jsme malá flexibilní firma, máme rychlé rozhodovací procesy a tah na bránu
  • Zakládáme si na dobrých vztazích a pohodovém pracovním prostředí
  • Expandujeme do dalších zemích střední Evropy, je před námi mnoho zajímavých projektů a příležitostí

Máte zájem o tuto pozici?
Napište nám, nebo zavolejte

Napište nám...

    ... nebo zavolejte

    Peter Angelovič

    HR Director

    Peter pečuje o vše, co se týká zaměstnanců. Stará se, aby byli všichni v práci spokojení a každý využil svůj potenciál na maximum.

    Rozšiřující funkce: 0

    Měsíční poplatky: 0

    Rozšířená podpora: 0

    Vytvořit účet 3 dokumenty zdarma
    CZ
    • EN
    • HU