CZ
  • EN
  • HU

Sales Manager

26. 8. 2021

Hledáme obchodníka tělem i duší, který zvládne sám sehnat klienta a bude motivovaný odměnou. Parťáka, který s námi zůstane dlouhodobě, má prokazatelné prodejní výsledky s B2B zákazníky, umí anglicky na komunikativní úrovni a má přehled v oblasti technologií nejlépe IT. Pro naše zákazníky budete nejoblíbenějším člověkem, protože je díky Signi zbavíte byrokracie a podepisování spousty papírů.

Co budete dělat

  • Aktivně vyhledávat obchodní příležitosti (střední a velké společnosti)
  • Prezentovat produkty a služby Signi novým zákazníkům, připravovat nabídky, plnit stanovený obchodní plán formou uzavřených smluv nebo potvrzených objednávek
  • Úzce spolupracovat s dalšími kolegy z obchodního a marketingového týmu na přípravě obchodní strategie a marketingových kampaní
  • Pracovat s moderními formami komunikace s potenciálními klienty (např. LinkedIn a dalšími) a využívat moderní CRM nástroje jako jsou Pipedrive, Trello atd.
  • Vytvářet síť kontaktů, sledovat trendy a neustále na sobě pracovat
  • Budete mít možnost ovlivnit vývoj našich produktů

Co od vás očekáváme

  • Zkušenosti na obdobné obchodní pozici se zaměřením na B2B segment (střední a velké společnosti případně korporátní zákazníci)
  • Prokazatelné výsledky v oblasti prodeje
  • Zkušenosti a/ nebo zájem o IT a/ nebo služby
  • Znalost českého a anglického jazyka
  • Velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • Silnou orientaci na zákazníka
  • Flexibilita, tah na branku, odpovědnost, samostatnost, zaměření na výsledky
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Schopnost dotahovat věci do konce

Co nabízíme

  • Být u něčeho velkého – revoluce v elektronizaci podepisování veškerých smluvních dokumentů
  • Volnost a možnost seberealizace při práci, která tě bude naplňovat a bavit
  • Možnost pracovat se skvělým týmem, dostávat více zodpovědnosti, pracovně i osobnostně růst
  • Flexibilní pracovní dobu s možností home office
  • Fixní finanční ohodnocení a k tomu bonusy navázané na obchodní výkon
  • Pohodové, neformální pracovní prostředí přímo v centru Prahy

Co je Signi?

  • Jsme malá flexibilní firma, máme rychlé rozhodovací procesy a tah na bránu
  • Zakládáme si na dobrých vztazích a pohodovém pracovním prostředí
  • Expandujeme do dalších zemích střední Evropy, je před námi mnoho zajímavých projektů a příležitostí

Máte zájem o tuto pozici?
Napište nám, nebo zavolejte

Napište nám...

    ... nebo zavolejte

    Peter Angelovič

    HR Director

    Peter pečuje o vše, co se týká zaměstnanců. Stará se, aby byli všichni v práci spokojení a každý využil svůj potenciál na maximum.

    Rozšiřující funkce: 0

    Měsíční poplatky: 0

    Rozšířená podpora: 0

    Vytvořit účet 3 dokumenty zdarma
    CZ
    • EN
    • HU