Senior backend PHP programátor / architekt / CTO

8. 6. 2021

Do Martinova týmu hledáme zkušeného parťáka, vývojového univerzála s manažerským potenciálem, který povede svůj programátorský tým. Dokáže udávat směr v oblasti vývoje aplikací, navrhnout architekturu řešení a vše hravě obhájit před vedením.

Co budete dělat

  • Vyvíjet a psát kvalitní kód v PHP a Symfony
  • Starat se o správné využívání svého týmu, kontrolu úkolů
  • Dozor nad kvalitou kódu a celého řešení
  • Spolupracovat s ostatními kolegy v rámci projektů (řešení problémů, sdílení informací, plánování apod.)
  • Vyvíjet a inovovat produkt a vytvářet nové funkcionality
  • Budete mít slovo v architektuře a strategii vývoje

Co od vás očekáváme

  • Výborná znalost PHP 7+, Symfony frameworku a REST API
  • Znalost JavaScript, HTML, CSS
  • Zkušenost s Git, Composer, Docker, SQL
  • Zkušenost s vedením nebo koordinací malého týmu programátorů
  • Schopnost rozvrhnout jednotlivé činnosti týmu a případně pomoc najít řešení
  • Výhodou je, pokud se vyznáte i ve frontendu Vue.js
  • Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost a chuť změnit svět
  • Právě teď má tým za úkol implementovat
  • Rozšíření do prohlížeče na podepisování dokumentů kvalifikovaným certifikátem
  • Integraci národních identitních služeb na Slovensku, Rakousku a Maďarsku
  • Microservice na konverzi a generování PDF souborů, časová razítka, elektronické pečeti
  • Nové Endpointy do veřejného REST API pro obsluhu nové funkcionality aplikace
  • Důvěryhodný elektronický archiv pro ukládání uzavřených dokumentů
  • BankID API pro ověřování identity a podpis dokumentů pomocí bankovní identity

Proč se vám u nás bude líbit

  • Máme unikátní produkt – budete společně s námi vytvářet službu na elektronické uzavírání dokumentů v Evropě.
  • Flexibilní pracovní doba s možností home office, možnost remote spolupráce.
  • Jsme malá firma, nemusíte se tak bát složitých schvalovacích procesů nebo jiné byrokracie. Každý má možnost ovlivňovat produkt, přijít s nápadem, inovací.
  • Pohodové, neformální pracovní prostředí, tým složený z profíků ve svých oborech
  • Vážíme si našich klientů, ale produkt a dlouhodobá strategie u nás má vždy přednost.
  • Programovat se začalo teprve před rokem a půl, nemusíte řešit mnohaleté vrstvy legacy kódu. Zakládáme si na kvalitním designu a promyšleném UX. Nové funkce nejprve dobře promyslíme a navrhneme, než je začneme vyvíjet.

Co je Signi?

  • Jsme malá flexibilní firma, máme rychlé rozhodovací procesy a tah na bránu
  • Zakládáme si na dobrých vztazích a pohodovém pracovním prostředí
  • Expandujeme do dalších zemích střední Evropy, je před námi mnoho zajímavých projektů a příležitostí

Máte zájem o tuto pozici?
Napište nám, nebo zavolejte

Napište nám...

    ... nebo zavolejte

    Peter Angelovič

    HR Director

    Peter pečuje o vše, co se týká zaměstnanců. Stará se, aby byli všichni v práci spokojení a každý využil svůj potenciál na maximum.

    Vytvořit účet 3 dokumenty zdarma