CZ
  • EN
  • HU

Senior frontend developer Vue.js

6. 9. 2021

Do Martinova týmu hledáme frontend vývojáře se zkušeností s Vue.js. Máte možnost stát se součástí naší mise zbavit svět papírových smluv a dokumentů. Pokud chcete být u něčeho velkého, u nás máte příležitost.

Co budete dělat

  • Vyvíjet a zlepšovat frontend aplikace Signi, vytvářet nové funkcionality.
  • Spolu s celým týmem posouvat Signi kupředu.
  • Budete mít slovo v architektuře a strategii vývoje.
  • Vytvářet společně s námi nejpoužívanější službu na elektronické uzavírání dokumentů v Evropě.

Co od vás očekáváme

  • Výbornou znalost Vue.js, VueX, HTML, CSS a SASS
  • Znalost OOP principů
  • Výhodou je znalost Symfony, Gitlab a Vuetify
  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, proaktivnost a chuť změnit svět

Jak pracujeme

  • Zakládáme si na kvalitním designu a promyšleném UX. Nové funkce nejprve dobře promyslíme a navrhneme, než je začneme vyvíjet.
  • Vážíme si našich klientů, ale produkt a dlouhodobá strategie u nás má vždy přednost.
  • Preferujeme agilní styl vývoje v max. 2 týdny dlouhých sprintech.
  • Každý má možnost ovlivňovat produkt, přijít s nápadem, inovací.

Co nabízíme

  • Volnost a možnost seberealizace při práci na smysluplného projektu
  • Flexibilní pracovní dobu s možností home office, možnost remote spolupráce
  • Finanční ohodnocení odpovídající vašim zkušenostem
  • Pohodové, neformální pracovní prostředí, tým složený z profíků ve svých oborech
  • Měsíční budget na vzdělávání a osobní rozvoj
  • Kávu, čaj, společné akce a další benefity

Co je Signi?

  • Jsme malá flexibilní firma, máme rychlé rozhodovací procesy a tah na bránu
  • Zakládáme si na dobrých vztazích a pohodovém pracovním prostředí
  • Expandujeme do dalších zemích střední Evropy, je před námi mnoho zajímavých projektů a příležitostí

Máte zájem o tuto pozici?
Napište nám, nebo zavolejte

Napište nám...

    ... nebo zavolejte

    Peter Angelovič

    HR Director

    Peter pečuje o vše, co se týká zaměstnanců. Stará se, aby byli všichni v práci spokojení a každý využil svůj potenciál na maximum.

    Rozšiřující funkce: 0

    Měsíční poplatky: 0

    Rozšířená podpora: 0

    Vytvořit účet 3 dokumenty zdarma
    CZ
    • EN
    • HU