Zákaznická hvězda – 1st level Customer Service

8. 6. 2021

Staňte se naším dalším parťákem, který se bude starat o klienty. Budete pro ně nejoblíbenějším člověkem, protože je díky Signi zbavíte byrokracie a podepisování
spousty papírů.

Co budete dělat

  • Zpracovávat telefonické, e-mailové i chatovací požadavky od klientů
  • Pomáhat s jednoduchými dotazy ohledně našeho řešení
  • Budete klientům oporou, na kterou se mohou spolehnout
  • Podílet se na tvorbě produktových manuálů pro klienty
  • Když budete mít dobrý nápad, budete mít možnost podílet se vývoji produktu
  • Po zapracování pomáhat kolegům školit naše klienty a provázet je revolučním, ale přitom jednoduchým řešením, jak podepisovat dokumenty elektronicky

Co od vás očekáváme

  • Ideální je praxe alespoň 1 rok v zákaznickém servisu, případně jakákoliv zkušenost ohledně kontaktu se zákazníkem
  • Velmi dobrá znalost anglického a českého (nebo slovenského) jazyka
  • Uživatelská znalost PC, základní orientace v oblasti IT/ mobilních aplikací
  • Pozitivní vztah k IT je velkou výhodou
  • Výborné komunikační dovednosti, aktivní naslouchání a analytické dovednosti – schopnost pochopit potřebu zákazníka
  • Vstřícnost, trpělivost, schopnost pracovat v týmu

Co nabízíme

  • Velkou flexibilitu – preferujeme plný úvazek, ale je možné domluvit i zkrácený úvazek (vhodné pro studenty, absolventy, maminky na MD/ RD)
  • Po zaškolení možnost pracovat z domova s občasným dojížděním do práce z důvodu koordinačních týmových schůzek
  • Zaškolení na vše, co budete potřebovat – náš tým vám bude k dispozici
  • Pokud jste zatím pracoval/a v zákaznickém servisu pro koncového zákazníka, u nás vás spolupráce s firemním zákazníkem posune v kariérním růstu
  • Možnost se dále rozvíjet, podílet se na marketingu, tutoriálech, školeních, ev. je sám vést
  • Práci v malém kolektivu a pohodovou atmosféru
  • Samostatnost a volnost v organizaci vaší práce za podmínky spokojeného zákazníka
  • Notebook, mobil, budget na osobní rozvoj a cafeterii, neomezená dovolená
  • Místo výkonu práce: Praha a blízké okolí
  • Možnost spolupráce na IČO, pracovní smlouvu, DPČ

Co je Signi?

  • Jsme malá flexibilní firma, máme rychlé rozhodovací procesy a tah na bránu
  • Zakládáme si na dobrých vztazích a pohodovém pracovním prostředí
  • Expandujeme do dalších zemích střední Evropy, je před námi mnoho zajímavých projektů a příležitostí

Máte zájem o tuto pozici?
Napište nám, nebo zavolejte

Napište nám...

    ... nebo zavolejte

    Peter Angelovič

    HR Director

    Peter pečuje o vše, co se týká zaměstnanců. Stará se, aby byli všichni v práci spokojení a každý využil svůj potenciál na maximum.

    Vytvořit účet 3 dokumenty zdarma