KIWI Reality Holding a Signi – Jak řešit realitní byznys efektivně a bez papíru?

Ostravská realitní kancelář KIWI Reality Holding s.r.o. patří k těm nejmladším u nás v České republice. Vznikla totiž teprve v roce 2020 – nenechte se ale zmást. Její vedení i tým makléřů se v byznysu s realitami pohybují už více než 15 let. To, co je svedlo dohromady je pouze fakt a přesvědčení, že tento druh obchodu lze dělat jinak, slušně, férově a hlavně srdcem.

Tato progresivní kancelář se snaží dělat obchod s realitami tak trochu jinak. Chytře a efektivně. A nakolik mohou podobné fráze znít jako klišé, v KIWI Reality jdou rozhodně příkladem.

Právě ohled na moderní procesy a nástroje zde připravil skvělou úrodnou půdu pro příchod Signi. Díky naší aplikaci dnes v KIWI Reality řeší byznys v maximálně digitální formě a bez nutnosti nechávat za sebou stopu v podobě stovek a stovek papírových dokumentů – které je navíc třeba neustále dokola přepracovávat, tisknout a znovu skenovat.

Vztah se zákazníky se navíc nijak nemění. Vše je jen efektivnější a rychlejší. Druhá strana nikdy nepodepisuje nic, s čím by nesouhlasila. Dokumenty se odesílají e-mailem a klient podepisuje až tehdy, co si vše pořádně rozmyslí, jsou zapracovány jeho připomínky, nebo vám navrhne vlastní podobu dokumentu. Změny a připomínky lze řešit v reálném čase – a to kompletně bezpapírově.

Podepisovat ale můžete také na jednom zařízení – telefonu či tabletu. Makléři KIWI tak mohou řešit téměř kompletní agendu s klientem také přímo na místě.

Díky digitálnímu podpisu s odpovídajícím stupněm ověření dnes lze vystavovat a uzavírat právně závazné dokumenty prakticky v reálném čase. A to odkudkoli, kde máte přístup k internetovému připojení. Stačí chytrý telefon, tablet nebo i laptop. Takto podepsaná smlouva je přitom právně závazná a váhou zcela odpovídá klasické papírové.

Podpisy přes Signi jsou samozřejmě zcela bezpečné a podléhají platné legislativě. Ve všech státech Evropské unie jsou uznány díky nařízení číslo 910/2014/EC neboli eIDAS.

Měla by digitalizace agendy dokumentů smysl i pro vás?

Nejspíš vás ale napadne nějaké to „ale“. Vaše procesy jsou přece dlouhodobě zavedeny a něco měnit a učit se znovu používat? Opravdu to stojí za to?

Podle nás určitě ano. Mezi našimi klienty máme firmy, které nyní kompletní dokument (od vytvoření až po jeho uzavření) odbaví za méně než 10 minut čistého času.

Tento proces mohl dříve trvat i několik dní – samozřejmě ne čistého času, to spíše několik hodin. Když si k tomu ale připočtete prodlevy a čekání na jednotlivé úkony, křivka rapidně stoupá. Efektivita tedy roste závratným tempem. A nezapomeňte ani na úsporu za papír, tisk a zaměstnance.

Řešení od Signi.com naši makléři již několikrát využili i zcela on-line, včetně on-line řešené prohlídky. Zdá se to nemožné, ale doba covidová nás naučila věci přehodnotit a s klienty pracovat i vzdáleně. Virtuální prohlídka, on-line prohlídka makléřem z dané nemovitosti, je logicky doplněna také následnými dokumenty, které klient podepíše vzdáleně. Zdá se Vám to nemožné? Ne, není. Faktem zůstává, že jsme za poslední rok takto některé naše nemovitosti od klientů prodali.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho
s přáteli

Share on linkedin
Sdílet
Share on facebook
Sdílet
Share on twitter
Tweet

Nebo si Signi vyzkoušejte.
3 podpisy máte zdarma

Podpora

Enterprise

Neomezený přístup k naší podpoře a nápovědě, Monitoring práce aplikace, Správa všech operací v online prostředí formou VIP help desku, Jakýkoliv váš požadavek na aplikaci budeme řešit do 4 hodin, Naléhavé případy v aplikaci budeme řešit do 2 hodin, Přednostní podpora v rámci zákaznické péče.

Ceny jsou uvedeny vč. DPH

Podpora

Prémiová

Neomezený přístup k naší podpoře a nápovědě, Monitoring práce aplikace, Správa všech operací v online prostředí formou VIP help desku, Jakýkoliv váš požadavek na aplikaci budeme řešit do 8 hodin, Naléhavé případy v aplikaci budeme řešit do 4 hodin.

Ceny jsou uvedeny vč. DPH

Typické použití

Sektor

Návrh objednávky

obchod

Objednávka

obchod

Dohoda o hmotné odpovědnosti

HR

Rezervační smlouva

reality

Smlouva o pronájmu

reality

Souhlas se zpracováním os. údajů

školství

Více o možnostech použití se dozvíte v naší sekci Řešení v horním menu.

Dokument obsahuje

Jednoduše

Podpis dle nařízení eIDAS

do 10 podpisů

2FA ověření

SMS a e-mail

Uložení dokumentu

po dobu 2 let

Elektronická pečeť

Časové razítko

Počet uživatelů

neomezený

Řešení může obsahovat

Enterprise

Počet workspaces

neomezený

Integrace

CRM, ERP, DMS

Schvalovací workflow

Reporting práce uživatelů

Branding

Dokument obsahuje

Měsíčně

Podpis dle nařízení eIDAS

do 100 podpisů

2FA ověření

SMS a e-mail

Uložení dokumentu

po dobu 2 let

Elektronická pečeť

Časové razítko

Počet uživatelů

neomezený

První 3 kredity

zdarma

1 kredit

49 Kč
49 Kč/kredit

10 kreditů

450 Kč
45 Kč/kredit

20 kreditů

840 Kč
42 Kč/kredit

50 kreditů

2 000 Kč
40 Kč/kredit

100 kreditů

3 500 Kč
35 Kč/kredit

200 kreditů

6 000 Kč
30 Kč/kredit

400 kreditů

10 000 Kč
25 Kč/kredit

Ceny jsou uvedeny vč. DPH