Pusťte dokumenty k vodě

Prosluněná pláž, moře šumí, lehký vánek si pohrává s papírovým slunečníkem ve vašem drinku. Chvíle, kdy nechcete myslet na to, jestli máte všechny papíry u vás ve firmě podepsané. Začněte ještě před dovolenou s podepisováním online a užijte si léto s čistou hlavou.

Důvěřují nám lidé z více než 500 inovativních firem

 • Accolade logo
 • Alza.cz logo
 • Footshop logo Signi
 • lmc logo
 • Multisport logo
 • Nova Signi logo
 • Porr logo
 • Remax logo
 • Rohlík.cz logo

Proč začít s digitalizací dokumentů a procesů právě v létě?

Díky digitálnímu podepisování a automatizaci rutinních administrativních procesů vždy přesně víte, v jakém stavu vaše důležité dokumenty jsou. Nemusíte odkládat odjezd na dovolenou jen kvůli toho, že se čeká na schválení dokumentů a váš podpis. Klidně to podepište z pláže, nebo z vrcholků Špicberků. Datové pokrytí vašeho operátora je jediný limit.

Jak podepisovat dokumenty z pláže?

Díky webové aplikaci Signi, můžete dokumenty podepisovat kdekoliv na světě. Stačí vám k tomu libovolný chytrý telefon, tablet nebo počítač připojený k internetu. Papírování je minulost, letošní léto je díky Signi 100% digitální.

Právní závaznost digitálních dokumetů

Garantujeme 100% platný a bezpečný elektronický podpis. Digitální podpisy Signi jsou v souladu s normou eIDAS a platí v celé Evropské unii. Pro vzdálené ověřování identity používáme BankID nebo kombinujeme několik důvěryhodných prvků (osobní doklady, selfie a mikroplatby). Dokumenty podepsané z pláže mají stejnou právní závaznost jako ty na papíru z kanceláře. Digitální podpis na to!

Kupte si roční plán 600 dokumentů a více a celé léto podepisujte zdarma

Funkcionality, které jistě využijete pro vaše HR dokumenty

Schvalovací workflow

Stopka pro nekonečné posílání e-mailů tam a zpět. Prostě si jednou nastavíte automatizované postupy schvalování, zasílání notifikací i úrovně přístupu, a systém pak pracuje za vás. Na tu rychlost při uzavírání dokumentů si snadno zvyknete.

Přehled real time

Stačí vám jeden pohled a hned víte, kdo už vámi zaslané dokumenty přijal, schválil nebo elektronicky podepsal. Automatické upomínky snižují množství času, které trávíte auditovaním a následnou kontrolou, na nezbytné minimum.

Bezpečný elektronický podpis

Podepisování v Signi je snadné, rychlé a legislativně závazné. Digitální dokumenty podepsané v Signi mají stejnou právní váhu jako ty papírové.

Dostupné odkudkoliv

Podepisovat můžete opravdu kdekoli – potřebujete jen chytrý telefon, tablet nebo počítač s připojením k internetu.

Bezpečnost a GDPR

Data u nás zabezpečíme na nejvyšší úrovni. Tohle nechte úplně na nás. Bezpečnost vašich dat je pro nás absolutní priorita. Vše šifrujeme a ukládáme na serverech přímo u nás, výhradně v Evropské unii.

Integrace s dalšími systémy

Pro spoustu nástrojů již máme hotové konektory. Pro jiné případy jsme připravili zdokumentované API a vašim vývojářům dáme při integraci plnou podporu.

97 %
dokumentů lze se Signi elektronicky podepisovat
75 %
dokumentů je přes Signi podepsáno do 24 hodin

Signi je s námi u každého dobrého skutku, který děláme. Díky Signi vyřešíme darovací smlouvu, GDPR formuláře a další papírování na pár kliků a našim příběhům tak celý proces ulehčíme, jak jen to jde. Protože my jsme tu od toho, abychom pomáhali.

Ondřej Machač, Podpořit.cz

Láska na první podepsání

1

Celé léto podepisujete zdarma

Pokud si pořídíte roční předplatné Signi, pro 600 dokumentů a vyšší, do 30.6. můžete celé léto podepisovat zdarma.

2

Získáte konkurenční výhodu

Zatímco konkurence brouzdá pískem na pobřeží nebo sbírá houby, vy ovládnete digitální podepisování. Tam, kde se budou jiní po prázdninách teprve nadechovat, vy už poběžíte digitální maraton.

3

Zjednodušíte firemní administrativu

Ušetříte práci svým lidem. Už nebudou stát frontu u tiskárny, obíhat firmu s dokumenty k podepsání, pak skenovat podepsané a zakládat do šanonů. Elektronický podpis v Signi má stejnou váhu jako ten na papíře a je právně závazný. A na pár kliknutí máte hotovo.

4

Obchodní dokumentaci můžete kontrolovat i z cest

Budete mít trvalý přehled o tom, jak co postupuje, nebo kde se něco „zaseklo“. Ke svým dokumentům se pohodlně dostanete on-line 24/7. Všechny smlouvy a jiné obchodní dokumenty se totiž bezpečně ukládají na jednom místě.

Ozvěte se nám

Nechte nám na sebe kontakt, a v krátkém čase vás bude kontaktovat náš specialista.

 • Získáte informace o cenách
 • Zjistíte, jak může Signi pomoci ve vaší firmě
 • Pošleme vám případové studie podobných firem

Nechcete čekat? Zavolejte nám

+420 775 915 536

Online 8-18 hod.

Pro technické dotazy nás kontaktujte tady.

Důvěřují nám lidé z více než 500 inovativních firem

Elektronický podpis zrychlí firemní procesy,
ať jsou lidé v kanceláři či na home office.
U elektronicky podepsaných dokumentů navíc není potřeba řešit fyzickou archivaci – a to je rozhodně plus.

Marek Svatoš, TV Nova