Digitalizace, automatizace, elektronický podpis...

Tato slova se skloňují čím dál častěji. Doslova vás obklopují. Pokud dnes začnete digitalizovat a automatizovat rutinní firemní procesy, získáte výraznou výhodu a necháte konkurenci daleko za sebou. Staňte se lídry digitalizace, máme pro vás řešení.

Důvěřují nám lidé z více než 500 inovativních firem

 • Alza.cz logo
 • Footshop logo Signi
 • lmc logo
 • Multisport logo
 • Nova Signi logo
 • Remax logo
 • Rohlík.cz logo
 

Jednou vás ty papíry zasypou

Prošli jsme stovky různě velkých firem, v rozdílných oborech. V každé jsme objevili hromady zbytečně potištěného papíru. Vybrali jsme pro vás oddělení a procesy, kde je papírování nejvíce:

 • HR oddělení: ohromné množství dokumentů, od GDPR, přes dohody a dodatky, až k růžovému prohlášení. Celkem více než 40 dokumentů, které ve firmě řešíte každý den.I přes legislativní omezení je právě HR agenda nejčastější adept na pilotní nasazení Signi.
 • Interní dokumenty: hromadné rozesílky, směrnice, oběžníky, nejrůznější formuláře. To je jen zlomek papírů, které každý den neviditelně obíhají vaší firmu.
 • Obchod: smlouvy, objednávky, NDA, dodací listy. Digitální dokumenty zrychlují a zjednodušují obchod ve všech směrech. A to potřebujete.
 • Klientská dokumentace: smlouvy o dodávkách elektřiny nebo plynu, nájemní smlouvy. Elektronický podpis je pro vás i vaše zákazníky mnohem pohodlnější.

Připraveni na digitalizaci? Podívejte se, jak začít

Jak začít s digitalizací vašich dokumentů? Co teď a co potom? Ze všeho nejdřív zahoďte obavy, že se to nepovede, nebo že se to povleče. Máme stovky důkazů, že proces digitalizace s námi probíhá úspěšně a svižně. Používání Signi tak už v prvních měsících provozu naplňuje manažerská očekávání.

Co doporučují lídři, kteří už svou firmu digitalizovali

 • Udělejte si plán a na analýze nešetřete. Důkladná analýza předchází všem dalším aktivitám. Teprve potom můžeme řešit nasazení, testování, školení vašich lidí. Všechno pěkně popořádku.
 • Veďte digitalizaci jako projekt. A dejte mu prioritu. Určete realizační tým i zodpovědnou osobu, která projekt potáhne dopředu.
 • Nadchněte své lidi a získejte ambasadory přímo ve firmě. Ať se do projektu digitalizace aktivně zapojují. Bez podpory vašich lidí se rozhodně neobejdete.
 • Ukazujte, jak to probíhá. Vysvětlujte, vizualizujte výsledky. Jedná se o velkou změnu, všichni vaši lidé by měli pořád vědět, že jsou s vámi na palubě.

Proč se pustit do digitalizace dokumentů a procesů?

Vraťme se ke kořenům: proč do toho vlastně máte jít? Digitalizace umožňuje práci s dokumenty v reálném čase. Žádné prodlevy. Stačí pár minut a vaše smlouva je podepsaná všemi zúčastněnými. Digitální dokumenty šetří váš čas, snižují náklady na provoz i vaši uhlíkovou stopu.

Jak proplout digitalizací bez bouří

„Digitalizovat špatné procesy je jako lézt po žebříku, který se opírá o špatnou zeď, a myslet si, že nahoře uvidíte to, co se nachází za tou správnou zdí.“

– Ondřej Synovec, zakladatel a CEO

Jak na to?

Vyberte si bezpečnou aplikaci a spolehlivého dodavatele

Hurá akce a prima slevy tady nejsou na místě. Nehledáte software, ale partnera, na kterého se můžete spolehnout.

Nedělejte všechno najednou

Vždy dokončete a pořádně zaběhněte jeden projekt, než se pustíte do dalšího. Jděte po jednotlivých krocích a případech.

Zvolte si pro projekt klíčové uživatele

Anebo stanovte implementační tým.

Připravte své lidi na změnu

Dobře je proškolte, ať se to nikde nezasekává. Zároveň jim důkladně vysvětlete, proč to mají dělat a co to postupně přinese. Každý by měl vědět, co dělá a proč.

6 důvodů, proč digitalizovat firemní dokumenty

Digitalizace není jen buzz word. Chytré technologie prolomí ve vaší firmě hranice času i prostoru. Se Signi všechny dokumenty podepisujete online. I když obchodujete s druhou stranou zeměkoule, nebo najímáte zaměstnance z opačného konce republiky.

1

Hodíte papíry za hlavu

Pokrok nezastavíte. Papírování patří minulosti. Stejně jako kulaté razítko. Elektronický podpis v Signi má stejnou váhu jako ten na papíře a je právně závazný.

2

Zjednodušíte firemní administrativu

Digitální dokumenty nemusíte tisknout, shánět na ně podpisy, ani je skenovat již podepsané. Vše zařídíte pohodlně ze svého počítače, na pár kliknutí.

3

Zrychlíte jednání se zákazníky i se zaměstnanci

Kupní smlouvy, dohody o provedení práce a desítky dalších dokumentů odbavíte pohodlně online. Vaši zákazníci nebo zaměstnanci to ocení.

4

Získáte trvalou kontrolu nad obchodní dokumentací

Všechny smlouvy a jiné obchodní dokumenty se bezpečně ukládají na jednom místě. Ke svým dokumentům můžete přistupovat online 24/7.

5

Ušetříte za šanony i regály

Digitální dokumenty nemusíte archivovat v papírové podobě. Signi úložiště je bezpečné a přehledné. Snadno v něm hledáte i filtrujete. Elektronický archiv nezatěžuje firemní kapsu, ani police ve skladu.

6

Snížíte spotřebu papíru i tonerů

Každá nevytištěná stránka se počítá. S elektronickými dokumenty klesnou vaše výdaje na zásobování tiskárny papírem i tonery. A ještě uděláte něco pro přírodu.

75 %
dokumentů je přes Signi podepsáno do 24 hodin
90 %
dokumentů úspěšně podepíší všechny strany

Aplikaci Signi používáme v naší kanceláři přibližně rok a za tu dobu jsme jejím prostřednictvím podepsali řádově stovky dokumentů. Makléři tuto možnost využívají nejčastěji u podpisu zprostředkovatelských, rezervačních a nájemních smluv, AML dotazníků a NDA. Ukazuje se, že klienti tuto službu od nás jednoznačně vítají, protože jim šetří spoustu času.

Štěpán Gjurič, RE/MAX Horizont

Připravili jsme pro vás e-book na téma Jak digitalizovat vaši firmu

Ozvěte se nám

Nechte nám na sebe kontakt, a v krátkém čase vás bude kontaktovat náš specialista.

 • Získáte informace o cenách
 • Zjistíte, jak může Signi pomoci ve vaší firmě
 • Pošleme vám případové studie podobných firem

Nechcete čekat? Zavolejte nám

+420 775 797 252

Online 8-18 hod.

Pro technické dotazy nás kontaktujte tady.

Důvěřují nám lidé z více než 500 inovativních firem

Elektronický podpis zrychlí firemní procesy, ať jsou lidé v kanceláři či na home office. U elektronicky podepsaných dokumentů navíc není třeba řešit fyzickou archivaci – a to je rozhodně plus.

Marek Svatoš, TV Nova

   

  Ještě váháte? Vyzkoušejte si Signi zdarma

  Chci to zkusit