Pohodlná integrace se systémy, které už používáte

Společně zvládneme víc. Propojíme vás se službami i nástroji, které už používáte. Pomocí nativní integrace CRM, ERP, DMS a díky připraveným konektorům na další systémy rychle zefektivníme vaši práci s dokumenty. Ne za rok, ne za měsíce. Začít můžete během několika dní. Prozkoumejte, co je možné, a domluvte si prezentaci.

D3soft

Dodavatel informačních systémů FLEXI IT pro energetické společnosti. Napojení na Signi umožní podepsat veškerou dokumentaci spojenou s uzavřením smlouvy se zákazníkem.

K2

Česká společnost, která se zabývá poskytováním komplexního ICT servisu – výrobou a vývojem informačního systému a dalších služeb.

Elanor

Komplexní sada nástrojů pro HR. Od personalistiky až po mzdové účetnictví. Ve spojení se Signi můžete doručit jakýkoliv dokument k podpisu vašim zaměstnancům.

Ron

Tuzemský nástroj pro kompletní řešení potřeb vašeho HR oddělení.. Od personalistiky až po mzdové účetnictví. Ve spojení se Signi můžete doručit jakýkoliv dokument k podpisu vašim zaměstnancům.

Target 2100

Nástroj pro komplexní podporu práce nejen v organizačních, personálních a mzdových útvarech podniků, stejně jako pro vrcholový management. Ve spojení se Signi můžete doručit jakýkoliv dokument k podpisu vašim zaměstnancům.

Zefektivněte firemní procesy
a převeďte 100 % podepisování do Signi

Používáte vlastní aplikaci, ale s integrací ještě váháte?

Potom by vás mohlo zajímat

Jaký smysl má integrace s aplikací Signi?

Lidé i byznys se digitalizují a přechází do online světa. Postupně, ale neodvolatelně. Největší hodnotu v takovém prostředí má kompletně automatizovaný obchodní proces.

Firemní aplikace řeší podporu byznys procesů v rámci firmy. Bariérou je okamžik, kdy je potřeba interakce s okolím – se zákazníky, zaměstnanci, dodavateli apod., kteří mají vyjádřit souhlas s nějakým krokem. Právě uživatelsky příjemné zprostředkování takového souhlasu je doménou Signi.

Proto má smysl vaši aplikaci propojit se Signi. A my vám v tom chceme maximálně pomoci.

Jaké jsou možnosti propojení?

S oblibou tvrdíme, že prakticky neomezené. Naši vývojáři aplikaci Signi neustále posouvají dále a snaží se, abychom společně vytvořili opravdu univerzální pracovní nástroj. Takový, který může využít kdokoli v libovolném odvětví a pro jakýkoliv účel.

Jak proces integrování vypadá?

To je individuální. Náš specialista přistupuje ke každému zákazníkovi individuálně s ohledem na jeho specifické potřeby. Pokud si ale chcete o způsobu integrace udělat lepší obrázek, navštivte prosím stránky podpory věnované integracím.

Nenašli jste, co jste hledali? Navštivte stránku naší podpory.

Ozvěte se nám

Nechte nám na sebe kontakt, a v krátkém čase vás bude kontaktovat náš specialista.

  • Získáte informace o cenách
  • Zjistíte, jak může Signi pomoci ve vaší firmě
  • Pošleme vám případové studie podobných firem

Nechcete čekat? Zavolejte nám

420 222 260 888

Online 8-18 hod.

Pro technické dotazy nás kontaktujte tady.

Důvěřují nám lidé z více než 1 000 inovativních firem

Zavedení Signi významně zefektivnilo naše administrativní procesy a šetří čas, který můžeme věnovat zlepšování služeb pro naše zákazníky.

Alza.cz