Webinář Správa dokumentů jednodušeji díky Signi a eDoCat

1 min.
20. 5. 2021

Proběhl webinář ze série #DigitalniFirma s názvem Správa dokumentů jednodušeji díky Signi a eDoCat, který se konal ve čtvrtek 20. května 2021 od 9 do 10:30 hodin.

Záznam z webináře

Program:

  1. Elektronické podepisování a právo – Právní rámec pro digitalizaci dokumentů a el. podepisování, typy podpisů, nařízení eIDAS. (Ondřej Hanák, AK KROUPAHELÁN) (Prezentace ke stažení)
  2. Digitalizace od začátku do konce – Ukázka procesu s využitím systémů pro správu dokumentů eDocat a Signi (Pavel Nykl, Onlio) (Prezentace ke stažení)
  3. A co se chystá? Další funkce a novinky v Signi (prezentace ke stažení) – BankID (prezentace ke stažení), AML (Jozef Cerovský, Signi)
  4. Case studies našich zákazníků ke stažení (RE/MAXSSE)

 

Na webináři vystoupili

Ondřej Hanák, AK KROUPAHELÁN

Jako právník se zaměřuje na vše, co aspoň trochu souvisí s technologiemi – elektronické podpisy, software, videohry apod. Rád překonává svoji profesní deformaci a snaží se tato témata vysvětlovat stručně a srozumitelně.

Pavel Nykl, Onlio

Zhruba 8 let se věnuje nástrojům pro správu elektronických dokumentů, posledních 5 let je v nejužším týmu architektů eDoCat DMS postaveném na platformě Alfresco CE. Nepotřebuje mnoho času k tomu, aby vás nakazil svým nadšením pro eDoCat a jeho spojení se Signi.

Jozef Cerovský, Signi

Profesionál s dlouholetou zkušeností v oblasti zefektivňování byznys procesů, implementací IT řešení a strategických postupů. Je zodpovědný za rozvoj partnerské sítě v Signi.