Podpis jednoduchý jako podání ruky

Elektronický podpis není žádná věda. Nepotřebujete žádné certifikáty ani chodit na poštu. Pro 95% všech dokumentů vám plně postačí prostý elektronický podpis v Signi, který je jednoduchý jako podání ruky, ale právně závazný. My vám nyní nabízíme si elektronický podpis nezávazně vyzkoušet.

Zjednodušte si podnikání díky digitálnímu podepisování

Typy elektronického podpisu v Signi

Za elektronickým podpisem už nemusíte na poštu. V Signi si vyberete přesně ten druh podpisu, který potřebujete. Všechny Signi podpisy splňují vysoké nároky na bezpečnost a právní závaznost.

 • Prostý podpis pro většinu firemních dokumentů úplně stačí. Kombinujeme v něm SMS ověření a biometrický podpis. Podpis doplňuje vzdálená identifikace.
 • Zaručený podpis se váže k certifikátu, který se vydává po identifikaci prostřednictvím bankovní identity. Vše probíhá pohodlně v rámci Signi.
 • Kvalifikovaný podpis se používá při podepisování rozsáhlých smluv nebo při komunikaci se státní správou. Nejvyšší úroveň. I tento podpis Signi umí.

Hodí se pro různé obory

Nezáleží na tom, v jakém segmentu se pohybujete. Firemní dokumenty můžete digitalizovat napříč obory. Od automotive po zdravotnictví. Digitální dokumenty zjednoduší vaše interní procesy a ušetří vám čas i peníze.

Elektronické podepisování pomůže zefektivnit jakýkoli byznys. Máme to odzkoušeno. Mezi naše klienty patří stovky inovativních firem ze všech segmentů.

Budoucnost byznysu je digitální. A to není jen chytlavý buzzword, ale realita.

Právní pohled

Zásadním důsledkem EU direktivy eIDAS je, že pro běžný komerční styk – smlouvy, objednávky, předávací protokoly, výkazy práce apod. – postačuje tzv. prostý elektronický podpis. Přesně takový se využívá i ve většině nasazení globálních služeb pro elektronické podepisování včetně Signi. Pro jednání s veřejnou správou a pro další příležitosti je určen kvalifikovaný či uznávaný podpis.

 • eIDAS definuje elektronický podpis velmi široce jako jakákoliv elektronická data připojená k elektronickému dokumentu.
 • Stejně tak jasně říká, že soudy k dokumentům v listinné i elektronické podobě mají přistupovat stejně, tj. např. vyžádat si posudek soudního znalce, který se k autorství podpisu vyjadřuje.

Výhody elektronického podpisování

1

Rychlost a jednoduchost

Nezdržujete se zbytečnou administrativou, nečekáte na schválení. Vše se děje doslova v reálném čase.

2

Šetříte čas i náklady

Vše se děje rychle, online a automaticky – bez nutnosti cokoliv tisknout, skenovat, posílat i archivovat.

3

Právní závaznost

Elektronické podpisy v Signi jsou platné a právně závazné doslova v celé Evropě. Striktně dodržujeme nařízení eIDAS.

4

Kdykoli a odkudkoli

Pracujete a podepisujete odkudkoliv a kdykoliv. Na služební cestě, dovolené, ve vlaku nebo na home office třeba u moře.

5

Nulová chybovost

Neřešíte chyby v dokumentech. Celý proces vytváření, podpisu a archivace dokumentů navržen tak, aby byla minimálně chybovost.

6

Není třeba nic instalovat

Podepisování můžete řešit přes váš aktuální software. Signi je připravena na propojení s jakýkoliv CRM nebo obchodním nástrojem.

Důvěřují nám lidé z více než 500 inovativních firem

 • Accolade logo
 • Alza.cz logo
 • Footshop logo Signi
 • lmc logo
 • Multisport logo
 • Nova Signi logo
 • Porr logo
 • Remax logo
 • Rohlík.cz logo
75 %
dokumentů je přes Signi podepsáno do 24 hodin
90 %
dokumentů úspěšně podepíší všechny strany

Aplikaci Signi používáme v naší kanceláři přibližně rok a za tu dobu jsme jejím prostřednictvím podepsali řádově stovky dokumentů. Makléři tuto možnost využívají nejčastěji u podpisu zprostředkovatelských, rezervačních a nájemních smluv, AML dotazníků a NDA. Ukazuje se, že klienti tuto službu od nás jednoznačně vítají, protože jim šetří spoustu času.

Štěpán Gjurič, RE/MAX Horizont

Vyzkoušejte si elektronický podpis dokumentu v Signi

Jedná se o testovací dokument. I když je elektronický podpis právně závazný, nemusíte se ničeho bát. Chceme vám ukázat jak jednoduché to je. Tento dokument s vaším podpisem se nikdy nikde neobjeví.

  Zaujali jsme vás? Založte si účet v Signi zdarma

  Založit účet