CZ
  • EN
  • HU

Novinky v aplikaci

Signi nyní běží na řešení Microsoft Azure

Celou Signi jsme nově migrovali na platformu MicrosoftAzure. Naše aplikace je tak ještě bezpečnější, stabilnější a rychlejší. Také se nám ale otevírají nové možnosti tvorby on-premise řešení a škálování. Vaše workspaces budou moci být prakticky neomezeně velká a pokud dokumenty nechcete mít v cloudu, žádný problém. Signi jednoduše integrujeme přímo k vám do firmy.

Azure je oblíbená cloudová platforma z dílny společnosti Microsoft. Je určená především pro vytváření, hostování a škálování webových aplikací v rámci datových center Microsoftu. Nově jsme se na toto řešení přesměrovali i my s naší Signi.

Díky této platformě se totiž aplikace stává bezpečnější, rychlejší a ještě stabilnější. To všechno jsou pro nás samozřejmě zásadní faktory a hodnoty. Otevírají se nám ale zároveň ještě úplně jiné možnosti – workspacy našich klientů mohou být nyní prakticky donekonečna nafukovány a možnosti škálování pro váš byznys tak logicky rostou také.

Signi navíc zvládne v současnosti něco okolo 30 dokumentů za jednu jedinou vteřinu. Což jsou pro nás opravdu působivá čísla a už se nemůžeme dočkat, až se jim alespoň přiblížíme. To ale i přes všechen optimismus zřejmě nějakou tu chvíli potrvá.

S nasazením Microsoft Azure vám budeme nově také moci poskytnout plně on-premise řešení. Pokud tedy nechcete svá data ukládat někde na vzdáleném cloudu – i když maximálně zabezpečeném – není problém integrovat Signi přímo k vám do firmy. A to skutečně doslova.

Vytvořit účet 3 dokumenty zdarma
CZ
  • EN
  • HU