Signi zjednodušuje administrativní procesy v dobročinném projektu Podpořit.cz

Dobročinný internetový projekt Podpořit.cz je na české online scéně velkým unikátem. Jeho tvůrci přišli na způsob, jak může úplně každý přispět na dobrou věc při nakupování na internetu – a nezaplatit ani korunu navíc. I s dobročinností se ale spojuje hromada papírování – a tady na řadu přichází Signi, která projektu zaštítí prakticky kompletní agendu dokumentů.

Projekt Podpořit.cz aktuálně zaštiťuje více než 1 000 internetových obchodů, mezi nimiž najdete i opravdu velké hráče, jako jsou Mall nebo Dr. Max. Pokud chcete podpořit z nákupu, stačí se na daný e-shop prokliknout skrze platformu Podpořit.cz – a dále už nakupujete úplně stejně jako obvykle. Na dobrou věc ale tentokrát jde až 25 % ze zaplacené sumy, a vás to nestojí vůbec nic.

I v tak inovativním projektu se ale nevyhnou záplavě byrokracie. U každého jednotlivého nákupu totiž musí existovat podepsané formuláře GDPR a darovací smlouva. Nemluvě o zápisech správní a dozorčí rady nadačního fondu. V klasické papírové podobě je tento proces docela zdlouhavý a neefektivní.

To se ale nyní změní. V Podpořit.cz do svých procesů zavádějí Signi a všechny dokumenty budou řešit právě prostřednictvím této webové aplikace. Signi tak fakticky bude u každého dobrého skutku, na kterém se Nadační fond Podpořit podílí.

Zároveň také odpadne agenda s archivováním všech dokumentů, tento proces je totiž v rámci Signi zcela zautomatizován. Všechno tak bude mnohem elegantnější a rychlejší. Nakonec si nelze odpustit ani poznámku, že je skvělé, když dva české technologické projekty najdou tak smysluplnou formu synergie.

Pokud by vás zajímaly dobré skutky, které se díky Podpořit.cz neustále dějí, najdete je zde: https://podporit.cz/vsechny-pribehy/.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho
s přáteli

Share on linkedin
Sdílet
Share on facebook
Sdílet
Share on twitter
Tweet

Nebo si Signi vyzkoušejte.
3 podpisy máte zdarma

Podpora

Enterprise

Neomezený přístup k naší podpoře a nápovědě, Monitoring práce aplikace, Správa všech operací v online prostředí formou VIP help desku, Jakýkoliv váš požadavek na aplikaci budeme řešit do 4 hodin, Naléhavé případy v aplikaci budeme řešit do 2 hodin, Přednostní podpora v rámci zákaznické péče.

Ceny jsou uvedeny vč. DPH

Podpora

Prémiová

Neomezený přístup k naší podpoře a nápovědě, Monitoring práce aplikace, Správa všech operací v online prostředí formou VIP help desku, Jakýkoliv váš požadavek na aplikaci budeme řešit do 8 hodin, Naléhavé případy v aplikaci budeme řešit do 4 hodin.

Ceny jsou uvedeny vč. DPH

Typické použití

Sektor

Návrh objednávky

obchod

Objednávka

obchod

Dohoda o hmotné odpovědnosti

HR

Rezervační smlouva

reality

Smlouva o pronájmu

reality

Souhlas se zpracováním os. údajů

školství

Více o možnostech použití se dozvíte v naší sekci Řešení v horním menu.

Dokument obsahuje

Jednoduše

Podpis dle nařízení eIDAS

do 10 podpisů

2FA ověření

SMS a e-mail

Uložení dokumentu

po dobu 2 let

Elektronická pečeť

Časové razítko

Počet uživatelů

neomezený

Řešení může obsahovat

Enterprise

Počet workspaces

neomezený

Integrace

CRM, ERP, DMS

Schvalovací workflow

Reporting práce uživatelů

Branding

Dokument obsahuje

Měsíčně

Podpis dle nařízení eIDAS

do 100 podpisů

2FA ověření

SMS a e-mail

Uložení dokumentu

po dobu 2 let

Elektronická pečeť

Časové razítko

Počet uživatelů

neomezený

První 3 kredity

zdarma

1 kredit

49 Kč
49 Kč/kredit

10 kreditů

450 Kč
45 Kč/kredit

20 kreditů

840 Kč
42 Kč/kredit

50 kreditů

2 000 Kč
40 Kč/kredit

100 kreditů

3 500 Kč
35 Kč/kredit

200 kreditů

6 000 Kč
30 Kč/kredit

400 kreditů

10 000 Kč
25 Kč/kredit

Ceny jsou uvedeny vč. DPH